SIA BALTDOMUS
Kuģu iela 26-44, Rīga, LV-1048
tel. +371 676 11111
Web: www.birojuekas.lv


Vīlandes iela 8


Ēkas ērtības:
Autostāvvieta, Dzīvā apsardze, Video novērošana, Lifts, Velo novietne, Signalizācija, Koda pieeja, Optiskais internets

„Palisāde” ir „kluba tipa” nams, kurš atrodas Vēstniecību rajonā ar daudzām gleznainām ieliņām un slaveniem restorāniem. Nams atrodas netālu no ļoti skaista parka un Daugavas krastmalas ar jahtkluba piestātni.
„Palisāde” ir viena no skaistākajām neoklasicisma stila Rīgas ēkām. Nams uzbūvēts 1913.gadā, bet pilnīga nama rekonstrukcija tika veikta 2003.gadā. Rekonstrukcijas gaitā, kuras galvenais mērķis bija vēsturiskās vērtības saglabāšana un mūsdienīgu risinājumu ieviešana, tika atjaunoti fasādes un interjera sākotnējie elementi, izbūvēta grezna parādes ieeja, ierīkoti lifti. Tas viss ļauj nama iemītniekiem baudīt ne tikai skaistumu, bet arī komfortu.

Biroja telpas pirmajā stāvā. Apdarei izmantoti dabīgi un augstas kvalitātes materiāli. Birojs ir pilnībā mēbelēts ar klasiskā stila medus krāsas toņu ekskluzīvām mēbelēm, ādas krēsliem un dīvānu, koka durvīm, dizaineru lustrām, aprīkots ar modernu biroja tehniku. Birojā ir piecas darba telpas, virtuve, divi sanitārie mezgli, trīs palīgtelpas (arhīvs, serveru telpa, pieliekamais).
Jums nevajadzēs arī domāt, kur novietot automašīnu, jo līdzās birojam ir pieejamas autostāvvietas. Ēkā ir nodrošināta diennakts apsardze.

Kaspars Magrins

kaspars@baltdomus.com
+371 26180180

Pieejamie biroji

Platība: 171 m2 Cena: EUR 2052 / (EUR 12 / m2) Stāvs: 1 Autostāvvieta: ir